17 Atrakcji Turystycznych w USA, które musisz odkryć przed śmiercią

Czy planujesz podróżować gdzieś w najbliższej przyszłości? Jeśli tak, to musisz sprawdzić listę 17 najlepszych atrakcji turystycznych w pobliżu ciebie. Pozwól mi powiedzieć, że jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zaplanować swoje następne wakacje, to możesz sprawdzić tę listę i dokonać najlepszego wyboru.

Najlepsze miejsce do odwiedzenia:

1. Park Narodowy Grand Canyon

Park Narodowy Grand Canyon jest jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych miejsc. Będziesz miał szansę cieszyć się jego widokiem ze szczytu kanionu. Park znajduje się w Arizonie i jest około 1,924 mil od miasta Las Vegas.

2. Park Narodowy Yellowstone

Park Narodowy Yellowstone jest również jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych miejsc. W parku można zobaczyć niesamowite gorące źródła i gejzery. Park znajduje się w Wyoming i jest około 541 mil od miasta Las Vegas.

3. Park Narodowy Glacier

Glacier National Park znajduje się również w Montanie i jest około 564 mil od miasta Las Vegas. Jest również znany jako “kraina lodu i śniegu”.

4. Park Narodowy Yosemite

Park Narodowy Yosemite jest najpopularniejszym parkiem narodowym w Stanach Zjednoczonych. Znajduje się w Kalifornii i jest około 619 mil od miasta Las Vegas.

5. Mount Rushmore National Memorial

Mount Rushmore National Memorial to pomnik poświęcony czterem amerykańskim prezydentom i został wykonany w 1927 roku. Znajduje się w Południowej Dakocie i jest około 934 mil od miasta Las Vegas.

6. Mount Hood

Mount Hood to szczyt górski położony w Oregonie. Jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych gór na północnym zachodzie Pacyfiku.

7. Yosemite Falls

Yosemite Falls jest również znany jako “wodospad 100 wód”. Ten wodospad znajduje się w Kalifornii i jest około 564 mil od miasta Las Vegas.

8. Park Narodowy Zion

Park Narodowy Zion jest jednym z najbardziej znanych parków narodowych. Ten park jest również znany jako “Dolina Bogów”. Park znajduje się w Utah i jest około 574 mil od miasta Las Vegas.

9. Wodospad Niagara

Wodospad Niagara jest jednym z najbardziej popularnych i znanych wodospadów na świecie. Znajduje się w Nowym Jorku i jest około 727 mil od miasta Las Vegas.

10. Park Narodowy Grand Teton

Grand Teton National Park znajduje się w Wyoming i jest około 551 mil od miasta Las Vegas. Jest to również najwyższy punkt Jackson Hole.

11. Mt. Kilauea

Mt. Kilauea jest jednym z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Znajduje się na Hawajach i jest oddalony o około 857 mil od miasta Las Vegas.

12. Parki Narodowe i Stanowe Redwood

Redwood National and State Parks to park narodowy i park stanowy położony w Kalifornii. Jest to około 1,924 mil od miasta